LED Топка E27 5W

106мкд
Без ДДВ: 19мкд (Данок на додадена вредност)
Статус: Има на залиха
Заменува: 45W

Гаранција: 2 години

Моќност: 5W

Напон: 220V

Tип: E27 GLS

Боја на светлина 3000К и 6000К

Веб страната користи cookies.