LED Топка E27 10W

85мкд
Без ДДВ: 15мкд (Данок на додадена вредност)
Статус: Има на залиха
Заменува: 90W

Гаранција: 2 години

Моќност: 10W

Напон: 220V

Tип: E27 GLS

Боја на светлина 3000К и 6000К

Веб страната користи cookies.