LED Топка Е14 3W

LEDE14W3
64мкд
Без ДДВ: 12мкд (Данок на додадена вредност)
Статус: Има на залиха
[untitled]
  • Заменува: 25W  
  • Гаранција: 2 години 
  • Моќност: 3W  
  • Напон: 220V  
  • Tип: E14 
  • Боја на светлина: 3000К – 6000К
Веб страната користи cookies.