LED Топче Е27 3W

85мкд
Без ДДВ: 15мкд (Данок на додадена вредност)
Статус: Има на залиха
  • Заменува: 25W 
  • Гаранција: 2 години 
  • Моќност: 3W 
  • Напон: 220V 
  • Tип: E27 GLS 
  • Боја на светлина 3000К и 6000К
Веб страната користи cookies.