LED Филамент G125 8W

253мкд
Без ДДВ: 46мкд (Данок на додадена вредност)
Статус: Има на залиха
  • LED Филамент G125
  • 2 години гаранција 
  • Моќност: 8W 
  • Напон: 220V 
  • Тип на грло: E27 
  • Боја на светлина: 3000K
  • Дијаметар: 125mm
Веб страната користи cookies.