LED Филамент 6W

219мкд
Без ДДВ: 39мкд (Данок на додадена вредност)
Статус: Има на залиха
  • LED Филамент 
  • 2 години гаранција
  • Моќност: 6W
  • Напон: 220V
  • Тип на грло: E27
  • Боја на светлина: 3000K
Веб страната користи cookies.