LED Филамент 4W

106мкд
Без ДДВ: 19мкд (Данок на додадена вредност)
Статус: Има на залиха
  • LED Филамент
  • 2 години гаранција
  • Moќност: 4W
  • Напон: 220V
  • Боја на светлина: 3000K
  • Тип на грло: E14
Веб страната користи cookies.