LED Панел 24W

592мкд
Без ДДВ: 107мкд (Данок на додадена вредност)
Статус: Има на залиха
  • LED Панел  
  • 2 години гаранција  
  • Моќност: 24W  
  • Форма: круг/коцка  
  • Монтажа: Надграден  
  • Боја на светлина: 3000K (топло бела) / 6000К (ладно бела)
Веб страната користи cookies.